Linguatime Yayınları Hakkında

Linguatime Publishing, yayıncılık sektöründe 30 yıllık bir birikimin Türkiye'deki yabancı dil öğretimi alanında bir yansıması olarak 2018 yılında Sedrus Publishing bünyesinde kurulmuştur. Dünya genelinde başta yabancılara İngilizce dil öğretimi konusunda önemli marka değere sahip olan eserlerin Türkiye'de İngilizce öğrenenlere ulaşmasını hedefleyen Linguatime Publishing, Kanada'nın önde gelen İngilizce Dil Öğretimi Yayıncısı Learning Express'in Türkiye temsilcisidir.

Dünya genelinde 18 ofisi olan bir yayın grubunun Türkiye ofisi olarak hizmet veren Linguatime Publishing, English Journey ve Smart Scholar ders kitapları ve hikaye kitaplarının yanı sıra, şimşek kartlarla yayın hayatına 2018 yılında iddialı bir şekilde başlamıştır.

Linguatime Publishing, 2019 yılı içinde İngilizcenin yanı sıra Almanca, Fransızca, Korece ve Çince başta olmak üzere birçok farklı dilde uluslararası markaların Türkiye distribütörü olarak çalışmalarına devam edecektir. Genç ve dinamik kadrosu ile akademik danışmanlık hizmetlerini önemseyen Lingutime Publishing, Türkiye pazarına iddialı hedeflerle girmenin heyecanını okuyucuları ile paylaşmaktadır...

 

Abone ol E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN Şimdi kayıt ol kampanyaları kaçırma